BLOG

Kasım 20

Salı, 03.Kasım.2020

Tasarım ve Teknolojinin mükemmel birlikteliği Lexon

Lexon Design, dünyanın dört bir yanındaki en iyi ürün tasarımcılarıyla birlikte kült haline gelen koleksiyonlar ve lifestyle ürünlerin altına imza atıyor.

1991 yılında Lexon Design kurucusu René Adda'nın küçük nesneleri kullanışlı, güzel, yenilikçi ve erişilebilir kılma isteğinden doğan Lexon, neredeyse 30 yıldır tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek elektronik, ses,seyahat,ofis ve eğlence aksesuarları tasarlıyor.

 

 

İKONİK ÜRÜNLER

Lexon, bazıları tasarımda zaten önemli hale gelen ürünler sunmak için yetenekli tasarımcıları ve en son teknolojileri bir araya getirdi.

Amiral gemisi nesneleri arasında, New York'ta sürekli MoMA koleksiyonunun bir parçası olan Tykho radyosundan, Flip çalar saatinden, Havayolu bagajından ve Mino mini hoparlörden bahsedebiliriz .

KALİTE GEREKSİNİMİ

Lexon Design müşteri memnuniyetini bir öncelik haline getirir ve ürünün günlük yaşamına uyum sağlamasını garanti eder.

Estetik ve canlılık için özenle seçilmiş malzemelerden üretilen Lexon ürünleri, günlük kullanım için yüksek kalite standardını sağlayacak  şekilde tasarlanmıştır.

Lexon bu nedenle sürekli tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek yenilikçi ve uygun fiyatlı ürünler tasarlamaya kendini adamıştır.

 

EŞSİZ TASARIMI VE KALİTESİ TESCİLLENMİŞ ÜRÜNLER

Red Dot, iF Tasarım Ödülü, Alman Tasarım Ödülü veya Çin İyi Tasarım Ödülü gibi 180'den fazla uluslararası tasarım ödülü ile defalarca ödüllendirilen Lexon, kaçınılmaz bir marka haline geldi ve dünya çapında tanındı.

Uluslararası jüriler tarafından verilen bu ödüller Lexon'un kalitesini ve tasarım liderliğini vurgulamaktadır.

Lexon aynı değerleri ve aynı tutkuyu paylaşan tasarımcılar ve marka arasında uzun bir araştırma ve geliştirme sürecini yansıtan ürünler sunar.

Yaşam alanınıza tarz katacak Lexon Design ürünleri için tıklayın!

  • Bizi Takip Edin